Distribúcia tlače pre Mediaprint KAPA
Veľkoobchod s tabakovými výrobkami
Veľkoobchod s kancelárskymi potrebami
Juice
Prejsť na obsah
TOPAS D.A., s.r.o.
   Spoločnosť TOPAS D.A., s.r.o. so sídlom v Ružomberku, je obchodná spoločnosť, ktorá pôsobí na území okresov Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Námestovo, Tvrdošín a Dolný Kubín. V roku 1998 sa stala regionálnym zástupcom spoločnosti Mediaprint KaPa, a.s. v rámci jej distribučnej siete so zameraním na predaj distribúciu periodickej tlače. V priebehu niekoľkých rokov si spoločnosť  získala dôveru mnohých zákazníkov a úspešne sa etablovala na trhu distribúcie periodickej tlače v tomto regióne. V súčasnosti spoločnosť distribuuje tlač na viac ako 260 predajných miest.
   Spoločnosť TOPAS D.A., s.r.o. Ružomberok prevádzkuje v regióne pôsobenia vlastnú maloobchodnú sieť s predajom tlače, tabakových výrobkov a ďalšieho doplnkového tovaru (telefónne karty ST, EASY, PRIMA, O2, žreby, pohľadnice, monočlánky, žuvačky, nealko nápoje,...) pozostávajúcu z  viac ako 40 stánkov a predajní. V jej predajniach a predajných stánkoch si môžete dobiť telefónny kredit, zakúpiť PSC (pay safe card) a na niektorých vybraných miestach, prostredníctvom služby Ticketportál, i zaobstarať si lístky na podujatia rôzneho druhu.
   Spoločnosť TOPAS D.A., s.r.o. ponúka svojím obchodným partnerom komplexný servis pre maloobchodnú predajňu, pozostávajúci z dodávky periodickej tlače a prostredníctvom svojho veľkoobchodného skladu i dodávky tabakových výrobkov i širokého sortimentu doplnkového tovaru predávaného v novinových stánkoch a trafikách. Cieľom spoločnosti je spolupráca s obchodnými partnermi založená predovšetkým na spoľahlivosti, včasnosti a komplexnosti ponúkaného tovaru a služieb.
   So zámerom poskytnúť „všetko pre vašu kanceláriu" ponúka spoločnosť pre podnikateľov, ale i pre širokú verejnosť, vo svojej veľkoobchodnej predajni, široký sortiment papierenského, kancelárskeho a drogériového tovaru, čistiacich prostriedkov, tonerov a ďalšieho tovaru vhodného pre „vašu kanceláriu".
Ing. Ján Otčenáš
riaditeľ a konateľ spoločnosti
Naši partneri


Fotogaléria
V areáli našej spoločnosti je situovaný sklad periodickej a neperiodickej tlače.
Na 8 trasách zabezpečujeme distribúciu domácich i zahraničných periodík...

Maloobchodnú predajnú sieť spoločnosti tvoria predajné stánky, klasické kamenné predajne a predajne typu "shop in shop"...

Veľkoobchod s tabakovými výrobkami, kancelárskym a ďalším doplnkovým tovarom ponúka pre našich odberateľov široký sortiment cigariet, cigár, tabaku, tabakových výrobkov a približne 1500 druhov ...

Neprehliadnite!
Rozšírili sme sortiment veľkoobchodne predávaných výrobkov o kancelársky a papierenský tovar.
Šírka sortimentu a ceny vás určite príjemne prekvapia.
V našej veľkoobchodnej predajni v Ružomberku môže tento sortiment nakúpiť i široká verejnosť.
Neprehliadnite!
Neprehliadnite ponuku stánkov na prenájom.
Viac informácií TU
Neprehliadnite!
Zmena vo všetkých e-mailových kontaktoch na novú doménu *.gtsmail.sk
Copyright © 2011 TOPAS D.A., s.r.o., Ružomberok • Všetky práva vyhradené
Návrat na obsah